Zamiatarka Bucher do kupienia na Terberg Matec Polska

Aby ulice w naszych miastach były na bieżąco utrzymane w czystości, stosuje się do ich czyszczenia zamiatarki. Urządzenia te stosuje się także do czyszczenie alejek spacerowych w parkach, chodników, dróg, czy pasów startowych na lotniskach.
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest w szczególności małych rozmiarów kompaktowa zamiatarka Bucher, która jest do kupienia na Tarberg Matac Polska. Do najważniejszych zalet zamiatarek o stosunkowo niewielkich wymiarach jest możliwość dotarcia nawet w trudno dostępne miejsca. Zapoznajmy się z charakterystyką najlepszych modeli zamiatarek Bucher.

Czym właściwie jest zamiatarka?

Zamiatarka jest specjalnym pojazdem komunalnym, który ma zastosowanie do czyszczenia ulic, dróg, alejek, chodników oraz pasów startowych itp. Pojazdy tego typu konstruuje się na podwoziach samochodów ciężarowych, a czasami są to samochody o mniejszych gabarytach od początku konstruowane w tym celu – to tzw. zamiatarki kompaktowe.

Zamiatarka Bucher – dostępne modele i ich charakterystyka

Wiodącym producentem zamiatarek najwyższej jakości jest Bucher. Na Terberg Matec Polska dostępne są takie modele jak:
• Zamiatarka Bucher CityCat V20 – ładowność wynosząca do 13,5 tony, dostępne wersje 3- lub 4-osiowe, pojemność skrzyni ładunkowej wynosi do 24 do 28 m³, przedział zgniatania wanny zasypowej o pojemności 2,3 m³, udźwig wynosi do 1000 kg, a konfiguracja wysięgników podnośnika to podwójny grzebień z detekcją obciążenia;
• Zamiatarka Bucher CityCat V65 – ładowność do 13,5 tony, liczba osi jezdnych w wersjach 3- oraz 4-osiowych, pojemność skrzyni ładunkowej wynosząca w przedziale 24 – 28 m³, pojemność przedziału zgniatania wanny zasypowej to 2,3 m³, udźwig wynosi do 1000 kg oraz konfiguracja wysięgników podnośnika jako odwójny grzebień z detekcją obciążenia;

Zachęcamy do skorzystania z oferty Terberg Matec Polska https://www.terbergmatec.pl/